דיני עבודה

דיני עבודה הם החוקים שמסדירים הלכה למעשה את יחסי העבודה במדינה מבחינה משפטית. בין היתר משרדים שמתמחים בתחום זה כמו למשל משרד עורכי דין כהן ושות' עוסקים בנושאים שקשורים בזכויות ובחובות של מעבידים ועובדים, עריכה של הסכמים קיבוציים, הסדרה של היחסים המורכבים בין ארגוני מעבידים לארגוני עובדים ועוד. 
בעולם של חוקים, יש צורך במשרד מקצועי בעל ניסיון עשיר, משרד עורכי דין כהן ושות' ילוו וידריכו אותך בסבך של התדיינות משפטית מודרנית. קבע כבר עכשיו פגישת יעוץ ראשונית ללא תשלום! 

משרד עורכי דין כהן ושות'. 

דיני משפחה

דיני משפחה מהווים ענף משפטי רחב היקף שעוסק בחובות וזכויות שנובעות מתוקף המעמד המשפחתי ובמעמד האישי (גירושין, נישואין, יוחסין, דת, הורות ועוד). דיני המשפחה הנהוגים בישראל שונים באופן מהותי מענפים אחרים בעולם המשפט ונבדלים מהם הן בערכאת השיפוט שנקבעת תוך התייחסות לדת של המתדיינים והן במקורות של הדינים השונים.

דיני תעבורה

דיני תעבורה נכללים במסגרת תחום המשפט שעוסק בכללים המיוחדים לתחבורה היבשתית. הדינים הרבים שנכללים תחת הגדרת המטרייה של "דיני תעבורה" נחלקים לשתי קטגוריות עיקריות: הוראות בסיסיות שנוגעות לרישוי של נהגים וכלי רכב וסעיפי עונשין, עבירות תעבורה והנחיות לבתי המשפט המוסמכים לטפל במקרים של עבירות תעבורה.
 
תל אביב, ז'בוטינסקי 1002  |  טלפון: 03-5654321

עקבו אחרינו